kancelaria świadczy usługi prawne w dziedzinie:

Prawo rodzinne - prawnik Wojciech Dmitrowski

Doświadczenie radcy prawnego (prawnika) – prawo rodzinne

Prawo rodzinne to materia regulowana zasadniczo ustawą Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Dotyczy ona m. in. kwestii dotyczących alimentów, majątku osobistego i wspólnego małżonków, rozwodów oraz separacji.

Jako radca prawny legitymuję się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu rzeczonej dziedziny. Jako prawnik udzielałem pomocy prawnej na terenie Bochni, Krakowa, Myślenic, Tarnowa i okolic wspomnianych miejscowości. W swojej działalności prawniczej pomagałem przykładowo uregulować kontakty z dziećmi lub uzyskać albo pozbawić władzę rodzicielską. Nadto świadczyłem usługi prawne w kwestii nabycia nieruchomości przez jednego z małżonków. Rzeczone zagadnienie omówiłem także tutaj.

Sprawy alimentacyjne – moje doświadczenie

Pomogłem około kilkuset osobom w kwestiach alimentacyjnych. Dotyczy to zarówno sporządzenia odpowiednich pism procesowych, w tym pozwu oraz kompletowania odpowiednich dokumentów. Przykładowo pomagam także uzyskać zabezpieczenie alimentów, aby uzyskać je najszybciej, jak to jest możliwe. Reprezentuję również strony przed sądami w ww. sprawach.

Sprawy małżeńskie, w tym rozwody – moja praktyka

Pomogłem około kilkuset osobom w kwestiach rozwodowych. Dotyczy to zarówno sporządzenia odpowiednich pism procesowych, w tym pozwu oraz kompletowania odpowiednich dokumentów. Reprezentuję również strony przed sądami w ww. sprawach.

Nadto mogę Pani/Panu pomóc m.in.:

  • rozwiązać na terenie Rzeczypospolitej Polskiej małżeństwo poprzez rozwód zawarte między cudzoziemcami lub
  • podzielić majątek wspólny między byłymi małżonkami, lub
  • separacji lub podziału majątku wspólnego małżonków. darowizny na rzecz jednego z małżonków.

Prawo rodzinne – prawnik  i jego doświadczenie w innych sprawach rodzinnych

Mogę Pani/Panu pomóc m.in. w sprawach dotyczących:

  • władzy rodzicielskiej lub
  • kontaktów z dziećmi, lub
  • odzyskania środków pieniężnych od byłego partnera życiowego (konkubenta).

Prawo rodzinne – prawnik z Bochni online

 Istnieje możliwość, aby Pan/Pani skorzystał(a) ze świadczonych przeze mnie usług także online. Szczegóły są dostępne tutaj.

Zapraszam Pana/Panią do zapoznania się z moją ofertą z zakresu innych dziedzin prawa. Jest ona dostępna tutaj – w zakładce MOJA PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE.