Kancelaria prawna świadczy

Porady prawne online

Radca Prawny Wojciech Dmitrowski

Usługa prawna online w kilku prostych krokach:

Zadzwoń do Kancelarii na numer: 785 425 551 wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: kontakt@radcaprawnybochnia.pl lub skorzystaj z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Podczas pierwszej rozmowy lub w zwrotnym e-mailu poinformuję Klienta czy jestem w stanie udzielić porady na interesujący go temat drogę e-mailową, przez telefon lub Zoom oraz zaproponuję wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej.

Dokonaj wpłaty wynagrodzenia za poradę na rachunek bankowy: 67 1870 1045 2083 1068 6084 0001

Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty skontaktuję się z Klientem i udzielę porady prawnej w dogodny dla niego sposób (online, telefoniczne lub Zoom)

Jeżeli pojawi się konieczność zapoznania z dokumentami zostaniesz poproszony o ich okazanie w trakcie porady bądź o ich wcześniejsze przesłanie.

Domeną kancelarii jest lojalność wobec klienta oraz dyskrecja. Każdemu Klientowi poświęcamy odpowiednią dla jego problemu ilość czasu. Zapewniamy indywidualną i bezpłatną wycenę porady prawnej a usługę realizujemy w omówionym z Klientem terminie.

W celu uzyskania porady prawnej on-line należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną , polityką prywatności oraz plików cookies , a następnie zaakceptować je i wypełnić FORMULARZ KONTAKTOWY